Zatrzymany za obnażanie się przed dziećmi - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Zatrzymany za obnażanie się przed dziećmi

Data publikacji 16.02.2017

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o obnażanie się przed dziećmi. Rybniczanin usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku zatrzymali rybniczanina. Mężczyzna podejrzany jest o obnażanie się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał obnażać się przed małoletnimi dziewczynkami, w rejonie jednej z rybnickich szkół. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut dotyczący prezentowania małoletnim treści pornograficznych. Podczas przesłuchania, mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wobec podejrzanego został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu przebywania w pobliżu szkoły. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Ewentualnych pokrzywdzonych oraz świadków tych zdarzeń, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80.