Tragiczny finał poszukiwań - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań

Data publikacji 15.05.2017

Wczoraj wieczorem odnaleziono zwłoki mężczyzny poszukiwanego od kilku dni przez rybnickich policjantów. 81-letni mieszkaniec Czernicy został odnaleziony w kompleksie leśnym na terenie Wodzisławia Śląskiego.

Przypomnijmy, rybniccy policjanci poszukiwali zaginionego mężczyznę od 11 maja br. Wtedy ostatni raz był widziany w Czernicy. Mundurowi sprawdzali okoliczne szpitale, ośrodki, parki, dworce, przystanki i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. W poszukiwaniach uczestniczyli także strażacy. W akcję zostali zaangażowani nie tylko stróże prawa. Za pośrednictwem mediów, radia oraz telewizji zdjęcie zaginionego rozpowszechnione zostało na terenie całego województwa.

Wczoraj wieczorem rybniccy policjanci zostali poinformowani, że na terenie leśnym w Wodzisławiu Śląskim odnaleziono zwłoki starszego mężczyzny. Policjanci potwierdzili, że jest to zaginiony 81-letni mieszkaniec Czernicy. Sprawą zajmują się policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionego w środkach masowego przekazu.