Charytatywna wyprawa rowerowa dotarła do Rybnika - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Charytatywna wyprawa rowerowa dotarła do Rybnika

Data publikacji 05.06.2017

Charytatywna sztafeta policjantów na rowerach, która wyruszyła z komisariatu w Strumieniu, dotarła do Rybnika. Głównym celem jest zbiórka pieniędzy dla ciężko chorej Wiktorii Gruszki - córki policjanta z Pyskowic. Akcję wsparli również rybniccy policjanci oraz pracownicy cywilni komendy.

Wczoraj odbył się IV etap wyprawy „Rowerowym szlakiem po jednostkach Policji garnizonu śląskiego”, zorganizowanej na rzecz ciężko chorej, 16-letniej córki dzielnicowego z Pyskowic. O godzinie 7.00 spod żorskiej komendy, rowerowa sztafeta wyruszyła w kierunku Komisariatu Policji w Boguszowicach. Tam do uczestników dołączyli rybniccy policjanci na rowerach. Kolejny punktem na mapie charytatywnej wyprawy rowerowej była Komenda Miejska Policji w Rybnika. Następnie, uczestnicy szlakiem jednostek Policji w Gaszowicach, Rydułtowach, Radlinie, Wodzisławiu Śląskim, Pszowie oraz Gorzycach, dotarli do Komisariatu Policji w Krzyżanowicach kończąc tym samym liczący ponad 70 kilometrów IV etap charytatywnej wyprawy. Na trasie dzisiejszego etapu znalazł się Komisariat Policji w Czerwionce-Leszczynach.

Każdy kto popiera inicjatywę, może w każdej chwili dołączyć do sztafety na jej kolejnych etapach. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie!

Rowerowym szlakiem po jednostkach Policji garnizonu śląskiego, to wyprawa zorganizowana przez dwóch policjantów ze strumieńskiego komisariatu po to, aby zebrać pieniądze na leczenie ciężko chorej 16-letniej Wiktorii Gruszki córki naszego kolegi - dzielnicowego Grzegorza Kacana z KP w Pyskowicach. Informację o Wiktorii znajdziecie na stronie http://www.dlawiktorii.pl. Zbiórka organizowana jest wśród policjantów i pracowników cywilnych. Ale każdy może dokonać wpłaty na konto fundacji:

Śląskie Stowarzyszenie Chorych na SM Sezam
44-141 Gliwice, ul. Parkowa 5

nr konta 09 1050 1298 1000 0023 1409 9488

z dopiskiem „Wiktoria Gruszka - Policja”

Odwiedź na Facebooku FUNPAGE wyprawy i przeczytaj więcej na temat inicjatywy