Wiadomości

Trwa głosowanie na „Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2017”

Data publikacji 14.06.2017

Do 30 czerwca można głosować w plebiscycie na „Najpopularniejszego dzielnicowego województwa śląskiego 2017”, zorganizowanym dzięki porozumieniu zawartym pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach a wydawcą "Dziennika Zachodniego". W konkursie udział bierze aż 26 dzielnicowych z Rybnika. Wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu zachęcamy do oddania głosu.

Plebiscyt "Najpopularniejszy dzielnicowy województwa śląskiego 2017" zorganizowany został dzięki współpracy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach z firmą Polska Press sp. z o.o. - wydawcą "Dziennika Zachodniego". To właśnie czytelnicy gazety wyłonią najlepszego dzielnicowego naszego garnizonu. Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 roku. Głosować można za pomocą SMS-ów (koszt 2,46 zł z VAT), portalu społecznościowego Facebook i „kliknięć” na stronie www.dziennikzachodni.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 lipca.

W konkursie udział bierze aż 26 dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku. Wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu zachęcamy do oddania głosu.