Odnalazła się 16-latka z Rybnika - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Odnalazła się 16-latka z Rybnika

Data publikacji 12.06.2018

Rybniccy policjanci zakończyli poszukiwania 16-letniej Weroniki. Dziewczyna wczoraj wieczorem została odnaleziona na terenie Rybnika.

Dziewczyna w minioną sobotę wyszła z miejsca zamieszkania. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z bliskimi i nie poinformowała gdzie jest. Rybniccy policjanci natychmiast po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu, rozpoczęli poszukiwania nastolatki. Mundurowi sprawdzili okoliczne szpitale, ośrodki oraz miejsca w których mogła przebywać kobieta. Informacja o zaginięciu, została rozesłana do wszystkich jednostek w kraju. Za pośrednictwem lokalnych mediów zdjęcie zaginionej zostało rozpowszechnione. Po publikacji jej wizerunku, otrzymaliśmy kilka telefonów od mieszkańców, którzy widzieli 16-latkę. Wczoraj wieczorem, dziewczyna została odnaleziona na terenie Rybnika.

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionej w środkach masowego przekazu i prosimy o usunięcie zdjęć z uwagi na ustanie przyczyn publikacji.