Zaproszenie dla mediów na obchody Święta Policji - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Zaproszenie dla mediów na obchody Święta Policji

Data publikacji 13.07.2018

Komendant Miejski Policji w Rybniku zaprasza wszystkich zainteresowanych dziennikarzy, do udziału w obchodach Święta Policji o godzinie 13:00 w dniu 17 lipca 2018 roku. Uroczystość odbędzie się w Domu Kultury Niedobczyce. W trakcie obchodów zostaną wręczone odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

W dniu 17 lipca 2018 roku o godzinie 13:00, rozpoczną się rybnickie obchody Święta Policji, które przypada na 24 lipca. Odbędą się one w Domu Kultury Niedobczyce, przy ulicy Barbary 23 w Rybniku. W uroczystości weźmie udział wielu ważnych gości. Będzie to między innymi Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, członkowie parlamentu oraz przedstawiciele lokalnej administracji samorządowej a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb i instytucji. Podczas uroczystości rybniccy policjanci otrzymają odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku mł. insp. Rafał Głuch, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych dziennikarzy, do udziału w obchodach Święta Policji.