Poszukujemy złodzieja - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Poszukujemy złodzieja

Rybniccy śledczy szukają mężczyzny, który ukradł ponad tysiąc złotych ze sklepu medycznego. Złodzieja zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy wizerunek podejrzanego i prosimy o pomoc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu.

Do zdarzenia doszło 26 lipca 2018 r w sklepie medycznym na terenie Rybnika. Nad ranem przed otwarciem sklepu, przez drzwi zaplecza wszedł mężczyzna. Wykorzystał nieuwagę pracowników i z szuflady biurka skradł pieniądze w kwocie 1055 złotych. Całe zajście zarejestrowała kamera sklepowego monitoringu. Publikujemy wizerunek podejrzanego o dokonanie kradzieży. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia jego tożsamości.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

  • Poszukujemy złodzieja - wizerunek
  • Poszukujemy złodzieja - wizerunek
  • Poszukujemy złodzieja - wizerunek