Publikujemy wizerunek w sprawie kradzieży - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Publikujemy wizerunek w sprawie kradzieży

Data publikacji 03.12.2019

Rybniccy śledczy prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków z marketu drogeryjnego na terenie Rybnika. Kobieta, której wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewana o kradzież. Prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 19 października br. kobieta skradła z supermarketu drogeryjnego kosmetyki o łącznej wartości blisko 700 złotych.

Wizerunek sprawczyni kradzieży perfum

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej kobiety. Ponadto była ona w towarzystwie mężczyzny, którego wizerunek również publikujemy.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

  • Publikacja wizerunków w sprawie kradzieży.
  • Publikacja wizerunków w sprawie kradzieży.
  • Publikacja wizerunków w sprawie kradzieży.