Bystre oko dzielnicowego - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Bystre oko dzielnicowego

Data publikacji 10.01.2020

Kierownik Rewiru Dzielnicowych, nie krył zdziwienia kiedy idąc korytarzem podczas służby, zauważył w poczekalni Komisariatu Policji w Boguszowicach poszukiwanego mężczyznę. Okazało się, 39-letni mieszkaniec Rybnika przyszedł wraz ze znajomym, aby mu towarzyszyć podczas przesłuchania w komisariacie. Kiedy jego kolega udał się wraz z prowadzącym postępowanie policjantem, aby złożyć zeznania, poszukiwany cierpliwie czekał na niego...

Wczoraj, około godziny 13.00, asp. szt. Radosław Piotrowski, Kierownik Rewiru Dzielnicowych, zauważył w budynku Komisariatu Policji w Boguszowicach, w poczekalni mężczyznę, który od pewnego czasu jest poszukiwany. Policjant był zaskoczony postawą 39-latka, ponieważ okazało się, że mężczyzna siedział w poczekalni i czekał na swojego znajomego, który aktualnie był przesłuchiwany przez stróżów prawa.

Jak sam poszukiwany oświadczył: „chciał tylko potowarzyszyć koledze...” W efekcie został on zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego w Raciborzu. Teraz najbliższe 2 lata spędzi w więzieniu.