Narkotykowy diler i jego klienci w rękach policjantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Narkotykowy diler i jego klienci w rękach policjantów

Data publikacji 24.03.2020

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas patrolowania Pstrążnej, w rejonie stawów, stróże prawa zauważyli renault megane, a w nim 5 osób. Pasażerowie osobówki byli mocno poddenerwowani widokiem mundurowych... Okazało się, że trzech mężczyzn posiadało przy sobie marihuanę. Dzięki współpracy z raciborskimi policjantami został zatrzymany również narkotykowy diler, u którego zabezpieczono łącznie ponad 70 działek dilerskich tego narkotyku.

Podczas patrolowania Pstrążnej, w rejonie stawów policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach zauważyli reanult megane, w którym przebywało 5 osób. Stróże prawa zauważyli, że pasażerowie samochodu denerwowali się podczas kontroli. Szybko okazało się, że powodem niepokoju pasażerów były posiadane trzy osoby narkotyki. 21-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego posiadał przy sobie 20 działek dilerskich marihuany. Jego dwaj znajomi w wieku 20 lat również posiadali przy sobie środki odurzające. Wszyscy zostali zatrzymani.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że narkotyki zostały zakupione na terenie Raciborza. Dzięki współpracy z raciborskimi policjantami został zatrzymany 29-latek, który rozprowadzał środki odurzające. Podczas przeszukania jego mieszkania śledczy zabezpieczyli ponad 70 działek dilerskich marihuany. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy.

  • Zatrzymana marihuana
  • Zatrzymany 21-latek.
  • Narkotykowy diler.