Publikujemy wizerunek w sprawie kradzieży roweru - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Rybniku

Wiadomości

Publikujemy wizerunek w sprawie kradzieży roweru

Data publikacji 29.07.2020

Policjanci z Rybnika poszukują sprawcy kradzieży roweru górskiego Kross Hexagon X3. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież jednośladu w rejonie sklepu przy ulicy Zebrzydowickiej w Rybniku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 27 czerwca br. mężczyzna skradł w rejonie sklepu w Rybniku, przy ulicy Zebrzydowickiej 26 rower górski marki Kross Hexagon X3. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 582 80 lub na numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

  • Podejrzewany o kradzież roweru
  • Podejrzewany o kradzież roweru.
  • Podejrzewany mężczyzna.