Wiadomości

Dachowanie na nowym odcinku DW 935. Apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 08.09.2020

Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierująca skodą jechała z nadmierną prędkością, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w krawężnik, po czym jej samochód dachował w przydrożnym rowie. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. Po raz kolejny apelujemy do kierowców - zdejmijcie nogę z gazu!

Dachowanie osobówki na DW 935

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 20.00 na zjeździe z DW 935 w kierunku centrum. Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierująca skodą, 43-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego jadąc w kierunku Obwiedni Południowej, nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w krawężnik, po czym jej samochód dachował w przydrożnym rowie. Kierująca była trzeźwa. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym.

Kierująca osobówką dachowała na DW 935.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Rybnik, DW 935 - dachowanie pojazdu.