Sukcesy i wyróżnienia rybnickich policjantów

Rybniccy policjanci wyróżnieni podczas Dnia Strażaka

Data publikacji 29.05.2017

Postawa rybnickich policjantów, ich odwaga i bezinteresowna chęć niesienia pomocy, zyskała uznanie nie tylko przełożonych funkcjonariuszy, ale również strażaków i włodarzy miasta. Wśród wyróżnionych było 2 policjantów, którzy na co dzień pełnią służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Mundurowi z komisariatu policji w Rybniku-Boguszowicach, st. asp. Tomasz Kłosowski i st. sierż. Kamil Abrahamczyk, uratowali małżeństwo z płonącego bloku.

W piątek, na płycie rybnickiego rynku odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Strażaka. W trakcie tych uroczystości, pełniący obowiązku Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Rybniku, st. kpt. Zbigniew Dyk oraz Prezydent Miasta Rybnika, Piotr Kuczera wręczyli wyróżnienia za profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych rybnickim policjantom. St. asp. Tomasz Kłosowski i st. sierż. Kamil Abrahamczyk, którzy podczas swojej codziennej służby w sposób szczególny wypełnili słowa roty ślubowania. Mundurowi, nawet przez moment nie zawahali się, by narażając własne życie, ratować życie innych ludzi. Wyróżnienie w imieniu  st. asp. Tomasza Kłosowskiego odebrał zastępca naczelnika wydziału prewencji rybnickiej policji, nadkom. Mariusz Wowra.

Strażakom w dniu ich święta życzenia złożył Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku, podinsp. Mirosław Jordan.

  • Dzień Strażaka
  • Dzień Strażaka
  • Dzień Strażaka
  • Dzień Strażaka
  • Dzień Strażaka
  • Dzień Strażaka
Ładowanie odtwarzacza...