Sukcesy i wyróżnienia rybnickich policjantów

Mł. asp. Rafał Słota - najlepszy dzielnicowy w Rybniku i powicie rybnickim

Data publikacji 26.09.2017

Mł. asp. Rafał Słota zdobył największą liczbę głosów spośród wszystkich dzielnicowych z Rybnika i powiatu rybnickiego w organizowanym przez „Dziennik Zachodni” i śląską policję plebiscycie „Dzielnicowy Roku”. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

„Dzielnicowy Roku” to wspólne przedsięwzięcie „Dziennika Zachodniego” i śląskiej policji, dzięki któremu możemy wyróżnić i docenić dzielnicowych z miast i powiatów naszego regionu. Na wyniki plebiscytu w całości wpływ mieli Czytelnicy i Internauci, którzy głosowali na dzielnicowych ze swoich miast i powiatów. Warto pamiętać, że to właśnie dzielnicowi są pierwszą instancją, która bardzo często zapobiega poważnym przestępstwom. To oni na co dzień są najbliżej ludzi i ich codziennych spraw.

Wśród rybnickich dzielnicowych najwięcej głosów zebrał mł. asp. Rafał Słota z Komisariatu Policji w Rybniku-Boguszowicach. Uroczystość uhonorowania laureatów plebiscytu "Dzielnicowy Roku 2017" oraz wyróżnienia najlepszych dzielnicowych pamiątkowymi dyplomami i medalami towarzyszyła finałowi X. Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”.

Dziękujemy wszystkim osobom, które oddały głos na Naszego Dzielnicowego!